ФАН КЛУБ НА АЦ МИЛАН
ФАН КЛУБ НА АЦ МИЛАН
ФАН КЛУБ НА АЦ МИЛАН
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


ДОБРЕДОЈДОВТЕ НА ОФИЦИЈАЛНИОТ ФОРУМ НА ФАН КЛУБОТ НА МИЛАН ВО МАКЕДОНИЈА
 
PortalHomeБарајLatest imagesРегистрирајте сеВлез

 

 Милан во трка за Нкоулу

Go down 
АвторПорака
PATO_007
ФАН НА МИЛАН
ФАН НА МИЛАН
PATO_007


Број на мислења : 69
Join date : 2010-04-17
Age : 30
Местолокација : Скопје - Автокоманда

Милан во трка за Нкоулу Empty
ПишувањеПредмет: Милан во трка за Нкоулу   Милан во трка за Нкоулу EmptyПон Јун 14, 2010 10:46 am

Милан и Марсеј во трка за 20 годишниот дефанзивец Николас Нкоулу од Монако
http://www.footballpress.net/?action=read&idsel=62615
Вратете се на почетокот Go down
 
Милан во трка за Нкоулу
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1
 Similar topics
-
» Милан во трка за Тулалан
» Милан во трка за Акуафреска
» Милан и Интер во трка за Рамирез
» Милан и Палермо во трка за Брокети
» Милан и Јуве во трка за Барзагли

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
ФАН КЛУБ НА АЦ МИЛАН :: Милан :: НОВИНИ-
Отиди до: