ФАН КЛУБ НА АЦ МИЛАН
ФАН КЛУБ НА АЦ МИЛАН
ФАН КЛУБ НА АЦ МИЛАН
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


ДОБРЕДОЈДОВТЕ НА ОФИЦИЈАЛНИОТ ФОРУМ НА ФАН КЛУБОТ НА МИЛАН ВО МАКЕДОНИЈА
 
PortalHomeБарајРегистрирајте сеВлез

 

 Милан и Интер во трка за Рамирез

Go down 
АвторПорака
PATO_007
ФАН НА МИЛАН
ФАН НА МИЛАН
PATO_007

Број на мислења : 69
Join date : 2010-04-17
Age : 28
Местолокација : Скопје - Автокоманда

Милан и Интер во трка за Рамирез Empty
ПишувањеПредмет: Милан и Интер во трка за Рамирез   Милан и Интер во трка за Рамирез EmptyЧет Јун 03, 2010 1:44 pm

http://www.footballpress.net/?action=read&idsel=61749
Милан и Интер во трка за фудбалерот на Бенфика Рамирез.
Вратете се на почетокот Go down
 
Милан и Интер во трка за Рамирез
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
ФАН КЛУБ НА АЦ МИЛАН :: Милан :: НОВИНИ-
Отиди до: