ФАН КЛУБ НА АЦ МИЛАН
ФАН КЛУБ НА АЦ МИЛАН
ФАН КЛУБ НА АЦ МИЛАН
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


ДОБРЕДОЈДОВТЕ НА ОФИЦИЈАЛНИОТ ФОРУМ НА ФАН КЛУБОТ НА МИЛАН ВО МАКЕДОНИЈА
 
PortalHomeБарајLatest imagesРегистрирајте сеВлез

 

 Заинтересираност за Деко???

Go down 
АвторПорака
PATO_007
ФАН НА МИЛАН
ФАН НА МИЛАН
PATO_007


Број на мислења : 69
Join date : 2010-04-17
Age : 30
Местолокација : Скопје - Автокоманда

Заинтересираност за Деко??? Empty
ПишувањеПредмет: Заинтересираност за Деко???   Заинтересираност за Деко??? EmptyСре Јун 16, 2010 7:50 am

http://www.footballpress.net/?action=read&idsel=62719
Откако не можеа да го донесат на Сан Сиро Џо Кол Милан тргнува по Деко.
Вратете се на почетокот Go down
 
Заинтересираност за Деко???
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
ФАН КЛУБ НА АЦ МИЛАН :: Милан :: НОВИНИ-
Отиди до: