ФАН КЛУБ НА АЦ МИЛАН
ФАН КЛУБ НА АЦ МИЛАН
ФАН КЛУБ НА АЦ МИЛАН
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


ДОБРЕДОЈДОВТЕ НА ОФИЦИЈАЛНИОТ ФОРУМ НА ФАН КЛУБОТ НА МИЛАН ВО МАКЕДОНИЈА
 
PortalHomeБарајLatest imagesРегистрирајте сеВлез

 

 Мамаду Диара е нова опција за Милан

Go down 
АвторПорака
PATO_007
ФАН НА МИЛАН
ФАН НА МИЛАН
PATO_007


Број на мислења : 69
Join date : 2010-04-17
Age : 30
Местолокација : Скопје - Автокоманда

Мамаду Диара е нова опција за Милан Empty
ПишувањеПредмет: Мамаду Диара е нова опција за Милан   Мамаду Диара е нова опција за Милан EmptyВто Јун 08, 2010 8:23 am

http://www.footballpress.net/?action=read&idsel=62132
Мамаду Диара играчот на Реал е возможна опција за Милан и лесно би можел да се реализира.Цената на Диара е 10 милиони.
Вратете се на почетокот Go down
 
Мамаду Диара е нова опција за Милан
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1
 Similar topics
-
» Таиво нова опција за Милан
» Менаџерот на Гент нова опција за Милан
» Нова афера во Италија: Аудиоснимките покажуваат дека Интер местел натпревари?
» Палермо 3-1 Милан
» Гансо е новата цел на Милан

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
ФАН КЛУБ НА АЦ МИЛАН :: Милан :: НОВИНИ-
Отиди до: