ФАН КЛУБ НА АЦ МИЛАН


ДОБРЕДОЈДОВТЕ НА ОФИЦИЈАЛНИОТ ФОРУМ НА ФАН КЛУБОТ НА МИЛАН ВО МАКЕДОНИЈА
 
PortalHomeБарајРегистрирајте сеВлез

 

 Џеко: Го сакам Милан но тоа не значи дека ќе играм за него

Go down 
АвторПорака
MIKIMUA
Admin
MIKIMUA

Број на мислења : 202
Join date : 2010-04-17
Age : 25
Местолокација : Кочани

Џеко: Го сакам Милан но тоа не значи дека ќе играм за него Empty
ПишувањеПредмет: Џеко: Го сакам Милан но тоа не значи дека ќе играм за него   Џеко: Го сакам Милан но тоа не значи дека ќе играм за него EmptyВто Апр 27, 2010 1:44 pm

Фантастичниот босански репрезентативец Един Џеко уште еднаш призна дека е фан на Милан но даде до знаење дека тоа не мора да значи дека ќе игра за росоњерите.


Милан веќе цела година се обидува да го донесе во своите редови напаѓачот на Волфсбург но неговата цена од 40 милиони евра е прилично скапа за миланезите.

„Да, Милан е мојот најомилен клуб и поради тоа медиумите доста често ме поврзуваат со трансфер кај росоњерите. Но, тоа не значи дека ќе играм за нив наредната сезона“, изјави Џеко за германскиот Спох.

Моментално вториот гоглетер во Бундес лигата призна дека веќе има неколку понуди но одби да потврди дека во текот на летото ќе го напушти актуелниот германски шампион.

„Уште една сезона во Волфсбург? Веќе имам неколку понуди така да не знам дали ќе останам и следната сезона. Но, што се однесува до атмосферата на стадионот, германската лига е најдобра, дури ни во Англија ни во Шпанија нема таква атмосфера“, заклучи 24-годишниот фудбалер.
Вратете се на почетокот Go down
https://www.facebook.com/miki.pecov?ref=profile
aleksandar tasevski
ФАН НА МИЛАН
ФАН НА МИЛАН
aleksandar tasevski

Број на мислења : 46
Join date : 2010-04-18
Age : 24
Местолокација : Skopje Butel 1 Ljubotenski pat

Џеко: Го сакам Милан но тоа не значи дека ќе играм за него Empty
ПишувањеПредмет: Re: Џеко: Го сакам Милан но тоа не значи дека ќе играм за него   Џеко: Го сакам Милан но тоа не значи дека ќе играм за него EmptyВто Апр 27, 2010 1:50 pm

Znaeme deka go posakuvas ama nie neame prai da te kupimee!!!!!! <3 Милан <3 Милан <3 Милан <3 Милан хаааа
Вратете се на почетокот Go down
BRN-David
Admin
BRN-David

Број на мислења : 66
Join date : 2010-04-16

Џеко: Го сакам Милан но тоа не значи дека ќе играм за него Empty
ПишувањеПредмет: Re: Џеко: Го сакам Милан но тоа не значи дека ќе играм за него   Џеко: Го сакам Милан но тоа не значи дека ќе играм за него EmptyСре Апр 28, 2010 8:55 pm

НИЕ СМЕ МУ ИДОЛИ <3 Милан <3 Милан <3 Милан
Вратете се на почетокот Go down
http://acmilan-mk.macedonianforum.net
MIKIMUA
Admin
MIKIMUA

Број на мислења : 202
Join date : 2010-04-17
Age : 25
Местолокација : Кочани

Џеко: Го сакам Милан но тоа не значи дека ќе играм за него Empty
ПишувањеПредмет: Re: Џеко: Го сакам Милан но тоа не значи дека ќе играм за него   Џеко: Го сакам Милан но тоа не значи дека ќе играм за него EmptyСре Апр 28, 2010 9:16 pm

BRN-David напиша:
НИЕ СМЕ МУ ИДОЛИ <3 Милан <3 Милан <3 Милан
И да се надеваме дека нашиве ќе фрлат малку повеке пари.. и ке го донесемее Smile Шал Шал
Вратете се на почетокот Go down
https://www.facebook.com/miki.pecov?ref=profile
Sponsored content
Џеко: Го сакам Милан но тоа не значи дека ќе играм за него Empty
ПишувањеПредмет: Re: Џеко: Го сакам Милан но тоа не значи дека ќе играм за него   Џеко: Го сакам Милан но тоа не значи дека ќе играм за него Empty

Вратете се на почетокот Go down
 
Џеко: Го сакам Милан но тоа не значи дека ќе играм за него
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
ФАН КЛУБ НА АЦ МИЛАН :: Милан :: НОВИНИ-
Отиди до: