ФАН КЛУБ НА АЦ МИЛАН


ДОБРЕДОЈДОВТЕ НА ОФИЦИЈАЛНИОТ ФОРУМ НА ФАН КЛУБОТ НА МИЛАН ВО МАКЕДОНИЈА
 
PortalHomeБарајРегистрирајте сеВлез

 

 Леонардо потврди дека имал расправија со Роналдињо

Go down 
АвторПорака
viktor_kaka
ФАН НА МИЛАН
ФАН НА МИЛАН


Број на мислења : 81
Join date : 2010-04-19

Леонардо потврди дека имал расправија со Роналдињо Empty
ПишувањеПредмет: Леонардо потврди дека имал расправија со Роналдињо   Леонардо потврди дека имал расправија со Роналдињо EmptyСаб Апр 24, 2010 11:52 am

Леонардо потврди дека имал расправија со Роналдињо AC-Milans-Ronaldinho-and-Leonardo-0000032274


Стратегот на Милан, Леонардо потврди дека имал расправија со Роналдињо на полувремето од минато неделниот натпревар со Сампдорија
Во интервју за ТВ каналот на Милан пред вчерашното патување за Сицилија и дуелот со Палермо, Леонардо потврди дека имал расправија во соблекувалната со Роналдињо за време на полувремето од натпреварот со Сампдорија.
Стратегот вели дека не бил задоволен од перформансите на ’Дињо’ во првиот дел и по расправијата неговиот сонародник започнал да игра подобро.

“Имав расправија со Роналдињо.” – рече Лео. “Бидејќи не ми се допаѓаше начинот на кој тој одговараше на поставените задачи во првиот дел.”

“Но дискусијата влијаеше врз него и потоа тој покажа за што е способен.”

Леонардо исто така ги повика своите играчи да го дадат максимумот на вечерашниот дуел со Палермо.

“Сеуште немаме постигнато ништо оваа година. Потребно е да бидеме фокусирани на натпреварот.”

“Треба да ги оствариме нашите цели. Реазултатот во Палермо треба да го оствариме со нашето срце.”
Вратете се на почетокот Go down
http://www.bozinovskaa.bloger.hr
viktor_kaka
ФАН НА МИЛАН
ФАН НА МИЛАН


Број на мислења : 81
Join date : 2010-04-19

Леонардо потврди дека имал расправија со Роналдињо Empty
ПишувањеПредмет: Re: Леонардо потврди дека имал расправија со Роналдињо   Леонардо потврди дека имал расправија со Роналдињо EmptyСаб Апр 24, 2010 11:53 am

Што сака нека има,ама Роналдињо да ме си отиде !!! Парола
Вратете се на почетокот Go down
http://www.bozinovskaa.bloger.hr
aleksandar tasevski
ФАН НА МИЛАН
ФАН НА МИЛАН
aleksandar tasevski

Број на мислења : 46
Join date : 2010-04-18
Age : 24
Местолокација : Skopje Butel 1 Ljubotenski pat

Леонардо потврди дека имал расправија со Роналдињо Empty
ПишувањеПредмет: Re: Леонардо потврди дека имал расправија со Роналдињо   Леонардо потврди дека имал расправија со Роналдињо EmptyНед Апр 25, 2010 11:43 am

ABE STO SAKA NEKA IMA AMA ROLADINHO OSTANUVAAA Парола Парола Парола
Вратете се на почетокот Go down
Sponsored content
Леонардо потврди дека имал расправија со Роналдињо Empty
ПишувањеПредмет: Re: Леонардо потврди дека имал расправија со Роналдињо   Леонардо потврди дека имал расправија со Роналдињо Empty

Вратете се на почетокот Go down
 
Леонардо потврди дека имал расправија со Роналдињо
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
ФАН КЛУБ НА АЦ МИЛАН :: Милан :: НОВИНИ-
Отиди до: