ФАН КЛУБ НА АЦ МИЛАН


ДОБРЕДОЈДОВТЕ НА ОФИЦИЈАЛНИОТ ФОРУМ НА ФАН КЛУБОТ НА МИЛАН ВО МАКЕДОНИЈА
 
PortalHomeБарајРегистрирајте сеВлез

 

 Пато се разведува по само десет месеци брак

Go down 
АвторПорака
MIKIMUA
Admin
MIKIMUA

Број на мислења : 202
Join date : 2010-04-17
Age : 25
Местолокација : Кочани

Пато се разведува по само десет месеци брак Empty
ПишувањеПредмет: Пато се разведува по само десет месеци брак   Пато се разведува по само десет месеци брак EmptyПет Апр 23, 2010 9:44 pm

Италијанската јавност го најави скорешниот развод на бразилскиот фудбалер, 20-годишниот Пато кој беше оженет со три години постарата Стефани Брито по само десет месеци брак.


Ѕвездата на Милан кој оваа сезона одигра малку натпревари поради зачестените повреди, со глумицата Брито се ожени на почетокот од мај 2009-та година, а раскошната венчавка беше приредена во Копакабана Палас, и чинеше околу половина милион американски долари.

Но, идилата многу брзо престанал како и љубовта на младиот брачен пар. Така Пато веќе се отселил од заедничкиот стан, и некое време живее во хотел, додека неговите адвокати веќе покренале бракоразводна постпка.

Инаку, бразилските медиуми први открија дека врската меѓу Пато и Брито е пред распад, а според нивните информации главна причина за тоа е што Пато, првенствено со Роналдињо, минатата и оваа година бил секојдневно забележуван во неколку ноќни клубови во Италија.
Вратете се на почетокот Go down
https://www.facebook.com/miki.pecov?ref=profile
aleksandar tasevski
ФАН НА МИЛАН
ФАН НА МИЛАН
aleksandar tasevski

Број на мислења : 46
Join date : 2010-04-18
Age : 24
Местолокација : Skopje Butel 1 Ljubotenski pat

Пато се разведува по само десет месеци брак Empty
ПишувањеПредмет: Re: Пато се разведува по само десет месеци брак   Пато се разведува по само десет месеци брак EmptyПет Апр 23, 2010 10:06 pm

Jbg nema sreka u brakot aj moze nekoja poubava sega ... Very Happy Парола
Вратете се на почетокот Go down
viktor_kaka
ФАН НА МИЛАН
ФАН НА МИЛАН


Број на мислења : 81
Join date : 2010-04-19

Пато се разведува по само десет месеци брак Empty
ПишувањеПредмет: Re: Пато се разведува по само десет месеци брак   Пато се разведува по само десет месеци брак EmptyСаб Апр 24, 2010 11:43 am

Баксус среќа !!!
Вратете се на почетокот Go down
http://www.bozinovskaa.bloger.hr
Катерина

Катерина

Број на мислења : 11
Join date : 2010-04-17

Пато се разведува по само десет месеци брак Empty
ПишувањеПредмет: Re: Пато се разведува по само десет месеци брак   Пато се разведува по само десет месеци брак EmptyСре Апр 28, 2010 12:05 am

Ако,ако .. слободен е попривлечен Форза
Вратете се на почетокот Go down
MIKIMUA
Admin
MIKIMUA

Број на мислења : 202
Join date : 2010-04-17
Age : 25
Местолокација : Кочани

Пато се разведува по само десет месеци брак Empty
ПишувањеПредмет: Re: Пато се разведува по само десет месеци брак   Пато се разведува по само десет месеци брак EmptyСре Апр 28, 2010 12:13 am

Катерина напиша:
Ако,ако .. слободен е попривлечен Форза
Ајде ајде.. Слободен е сега .. Навалете вие женските по него Smile Парола Парола Парола <3 Милан
Вратете се на почетокот Go down
https://www.facebook.com/miki.pecov?ref=profile
vlade fOrzzaБрој на мислења : 1
Join date : 2010-04-18

Пато се разведува по само десет месеци брак Empty
ПишувањеПредмет: Re: Пато се разведува по само десет месеци брак   Пато се разведува по само десет месеци брак EmptyСре Апр 28, 2010 2:20 am

Barem sega ke se koncentrira na fudbalot Wink Very Happy
Вратете се на почетокот Go down
MIKIMUA
Admin
MIKIMUA

Број на мислења : 202
Join date : 2010-04-17
Age : 25
Местолокација : Кочани

Пато се разведува по само десет месеци брак Empty
ПишувањеПредмет: Re: Пато се разведува по само десет месеци брак   Пато се разведува по само десет месеци брак EmptyСре Апр 28, 2010 12:57 pm

Да се надеваме дека ке биде само без повреди .. <3 Милан <3 Милан <3 Милан <3 Милан
Вратете се на почетокот Go down
https://www.facebook.com/miki.pecov?ref=profile
vlatko1899

vlatko1899

Број на мислења : 28
Join date : 2010-04-29
Age : 29
Местолокација : Skopje

Пато се разведува по само десет месеци брак Empty
ПишувањеПредмет: Re: Пато се разведува по само десет месеци брак   Пато се разведува по само десет месеци брак EmptyЧет Апр 29, 2010 2:10 pm

И разводот е дел од животот...мора да гледа напред Пато сеа ќе се најде и некоја подобра не се сомневам во тоа Very Happy само да нема падови во формата и нормално да нема веќе повреди Шал
Вратете се на почетокот Go down
Sponsored content
Пато се разведува по само десет месеци брак Empty
ПишувањеПредмет: Re: Пато се разведува по само десет месеци брак   Пато се разведува по само десет месеци брак Empty

Вратете се на почетокот Go down
 
Пато се разведува по само десет месеци брак
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
ФАН КЛУБ НА АЦ МИЛАН :: Милан :: НОВИНИ-
Отиди до: