ФАН КЛУБ НА АЦ МИЛАН


ДОБРЕДОЈДОВТЕ НА ОФИЦИЈАЛНИОТ ФОРУМ НА ФАН КЛУБОТ НА МИЛАН ВО МАКЕДОНИЈА
 
PortalHomeБарајРегистрирајте сеВлез

 

 Дуел меѓу Џенова и Милан за Макси Лопез

Go down 
АвторПорака
PATO_007
ФАН НА МИЛАН
ФАН НА МИЛАН
PATO_007

Број на мислења : 69
Join date : 2010-04-17
Age : 27
Местолокација : Скопје - Автокоманда

Дуел меѓу Џенова и Милан за Макси Лопез Empty
ПишувањеПредмет: Дуел меѓу Џенова и Милан за Макси Лопез   Дуел меѓу Џенова и Милан за Макси Лопез EmptyЧет Мај 27, 2010 2:24 pm

http://www.footballpress.net/?action=read&idsel=61225
Милан заинтересиран за 26 годишниот Макси Лопез.
Вратете се на почетокот Go down
MIKIMUA
Admin
MIKIMUA

Број на мислења : 202
Join date : 2010-04-17
Age : 25
Местолокација : Кочани

Дуел меѓу Џенова и Милан за Макси Лопез Empty
ПишувањеПредмет: Re: Дуел меѓу Џенова и Милан за Макси Лопез   Дуел меѓу Џенова и Милан за Макси Лопез EmptyПет Мај 28, 2010 11:28 pm

мм.. Може Може Smile Парола Парола Парола
Вратете се на почетокот Go down
https://www.facebook.com/miki.pecov?ref=profile
 
Дуел меѓу Џенова и Милан за Макси Лопез
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
ФАН КЛУБ НА АЦ МИЛАН :: Милан :: НОВИНИ-
Отиди до: