ФАН КЛУБ НА АЦ МИЛАН


ДОБРЕДОЈДОВТЕ НА ОФИЦИЈАЛНИОТ ФОРУМ НА ФАН КЛУБОТ НА МИЛАН ВО МАКЕДОНИЈА
 
PortalHomeБарајРегистрирајте сеВлез

 

 Бенфика нуди 12 милиони за Хунтелар

Go down 
АвторПорака
PATO_007
ФАН НА МИЛАН
ФАН НА МИЛАН
PATO_007

Број на мислења : 69
Join date : 2010-04-17
Age : 27
Местолокација : Скопје - Автокоманда

Бенфика нуди 12 милиони за Хунтелар Empty
ПишувањеПредмет: Бенфика нуди 12 милиони за Хунтелар   Бенфика нуди 12 милиони за Хунтелар EmptyСре Мај 26, 2010 5:55 pm

Откако сабајлево Милан изјави дека Хунтелар би можел да замине-Бенфика пројави најголем интерес а сега достави и понуда која најверојатно ќе биде прифатена од страна на Милан.12 милиони кои најверојатно ќе бидат добро протошени од страна на Берлускони и Галијани додека прифатат да го направат овој трансфер.
Вратете се на почетокот Go down
PATO_007
ФАН НА МИЛАН
ФАН НА МИЛАН
PATO_007

Број на мислења : 69
Join date : 2010-04-17
Age : 27
Местолокација : Скопје - Автокоманда

Бенфика нуди 12 милиони за Хунтелар Empty
ПишувањеПредмет: Re: Бенфика нуди 12 милиони за Хунтелар   Бенфика нуди 12 милиони за Хунтелар EmptyСре Мај 26, 2010 11:35 pm

http://www.footballpress.net/?action=read&idsel=61186
И Јувентус заинтересиран за Клас Јан Хунтелар.
Вратете се на почетокот Go down
MIKIMUA
Admin
MIKIMUA

Број на мислења : 202
Join date : 2010-04-17
Age : 25
Местолокација : Кочани

Бенфика нуди 12 милиони за Хунтелар Empty
ПишувањеПредмет: Re: Бенфика нуди 12 милиони за Хунтелар   Бенфика нуди 12 милиони за Хунтелар EmptyЧет Мај 27, 2010 1:01 am

Па добро.. ако го дадат јас мислам дека парите треба да бидат добро искористени.. и + да додадат уште за едно добро засилување .. <3 Милан <3 Милан
Вратете се на почетокот Go down
https://www.facebook.com/miki.pecov?ref=profile
Sponsored content
Бенфика нуди 12 милиони за Хунтелар Empty
ПишувањеПредмет: Re: Бенфика нуди 12 милиони за Хунтелар   Бенфика нуди 12 милиони за Хунтелар Empty

Вратете се на почетокот Go down
 
Бенфика нуди 12 милиони за Хунтелар
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
ФАН КЛУБ НА АЦ МИЛАН :: Милан :: НОВИНИ-
Отиди до: