ФАН КЛУБ НА АЦ МИЛАН


ДОБРЕДОЈДОВТЕ НА ОФИЦИЈАЛНИОТ ФОРУМ НА ФАН КЛУБОТ НА МИЛАН ВО МАКЕДОНИЈА
 
PortalHomeБарајРегистрирајте сеВлез

 

 5 играчи кои се приоритет на Милан

Go down 
АвторПорака
PATO_007
ФАН НА МИЛАН
ФАН НА МИЛАН
PATO_007

Број на мислења : 69
Join date : 2010-04-17
Age : 27
Местолокација : Скопје - Автокоманда

5 играчи кои се приоритет на Милан Empty
ПишувањеПредмет: 5 играчи кои се приоритет на Милан   5 играчи кои се приоритет на Милан EmptyСаб Мај 15, 2010 3:58 pm

http://www.footballpress.net/?action=read&idsel=60434
Кролдруп Лацари Валдес Нене и Едер цел на Милан ова лето.
Вратете се на почетокот Go down
PATO_007
ФАН НА МИЛАН
ФАН НА МИЛАН
PATO_007

Број на мислења : 69
Join date : 2010-04-17
Age : 27
Местолокација : Скопје - Автокоманда

5 играчи кои се приоритет на Милан Empty
ПишувањеПредмет: Re: 5 играчи кои се приоритет на Милан   5 играчи кои се приоритет на Милан EmptyПет Мај 21, 2010 12:32 pm

22 годишниот Хернанес како замена за Сидорф или Роналдињо.
http://www.footballpress.net/?action=read&idsel=60857
Вратете се на почетокот Go down
 
5 играчи кои се приоритет на Милан
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
ФАН КЛУБ НА АЦ МИЛАН :: Милан :: НОВИНИ-
Отиди до: