ФАН КЛУБ НА АЦ МИЛАН


ДОБРЕДОЈДОВТЕ НА ОФИЦИЈАЛНИОТ ФОРУМ НА ФАН КЛУБОТ НА МИЛАН ВО МАКЕДОНИЈА
 
PortalHomeБарајРегистрирајте сеВлез

 

 Менаџерот на Гент нова опција за Милан

Go down 
АвторПорака
PATO_007
ФАН НА МИЛАН
ФАН НА МИЛАН
PATO_007

Број на мислења : 69
Join date : 2010-04-17
Age : 27
Местолокација : Скопје - Автокоманда

Менаџерот на Гент нова опција за Милан Empty
ПишувањеПредмет: Менаџерот на Гент нова опција за Милан   Менаџерот на Гент нова опција за Милан EmptyПон Мај 10, 2010 9:12 pm

Менаџерот на Гент Мишел би можел да го замени Леонардо но не е и единствено можно решение.
Вратете се на почетокот Go down
MIKIMUA
Admin
MIKIMUA

Број на мислења : 202
Join date : 2010-04-17
Age : 25
Местолокација : Кочани

Менаџерот на Гент нова опција за Милан Empty
ПишувањеПредмет: Re: Менаџерот на Гент нова опција за Милан   Менаџерот на Гент нова опција за Милан EmptyПон Мај 10, 2010 9:42 pm

Само шпекулации !
Вратете се на почетокот Go down
https://www.facebook.com/miki.pecov?ref=profile
PATO_007
ФАН НА МИЛАН
ФАН НА МИЛАН
PATO_007

Број на мислења : 69
Join date : 2010-04-17
Age : 27
Местолокација : Скопје - Автокоманда

Менаџерот на Гент нова опција за Милан Empty
ПишувањеПредмет: Re: Менаџерот на Гент нова опција за Милан   Менаџерот на Гент нова опција за Милан EmptyВто Мај 11, 2010 11:23 am

Па освен двајцата купени играчи се друго е шпекулација.
Вратете се на почетокот Go down
MIKIMUA
Admin
MIKIMUA

Број на мислења : 202
Join date : 2010-04-17
Age : 25
Местолокација : Кочани

Менаџерот на Гент нова опција за Милан Empty
ПишувањеПредмет: Re: Менаџерот на Гент нова опција за Милан   Менаџерот на Гент нова опција за Милан EmptyВто Мај 11, 2010 1:58 pm

кои ?
Вратете се на почетокот Go down
https://www.facebook.com/miki.pecov?ref=profile
Sponsored content
Менаџерот на Гент нова опција за Милан Empty
ПишувањеПредмет: Re: Менаџерот на Гент нова опција за Милан   Менаџерот на Гент нова опција за Милан Empty

Вратете се на почетокот Go down
 
Менаџерот на Гент нова опција за Милан
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
ФАН КЛУБ НА АЦ МИЛАН :: Милан :: НОВИНИ-
Отиди до: