ФАН КЛУБ НА АЦ МИЛАН


ДОБРЕДОЈДОВТЕ НА ОФИЦИЈАЛНИОТ ФОРУМ НА ФАН КЛУБОТ НА МИЛАН ВО МАКЕДОНИЈА
 
PortalHomeБарајРегистрирајте сеВлез

 

 Двата тима од Милано во трка за Џо Кол

Go down 
АвторПорака
PATO_007
ФАН НА МИЛАН
ФАН НА МИЛАН
PATO_007

Број на мислења : 69
Join date : 2010-04-17
Age : 27
Местолокација : Скопје - Автокоманда

Двата тима од Милано во трка за Џо Кол Empty
ПишувањеПредмет: Двата тима од Милано во трка за Џо Кол   Двата тима од Милано во трка за Џо Кол EmptyПет Мај 07, 2010 8:31 pm

http://www.footballpress.net/?action=read&idsel=59803
Милан и Интер влегоа во трка за фудбалерот на Челзи Џо Кол.По многу долгото отсуство од терените поради повредите кои ги имаше и нестандардноста во тимот на Челзи последните натпревари се поизвесно е дека Џо Кол ќе го напушти тимот на Челзи и најверојатно ќе дојде во Милано.
Вратете се на почетокот Go down
 
Двата тима од Милано во трка за Џо Кол
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
ФАН КЛУБ НА АЦ МИЛАН :: Милан :: НОВИНИ-
Отиди до: