ФАН КЛУБ НА АЦ МИЛАН


ДОБРЕДОЈДОВТЕ НА ОФИЦИЈАЛНИОТ ФОРУМ НА ФАН КЛУБОТ НА МИЛАН ВО МАКЕДОНИЈА
 
PortalHomeБарајРегистрирајте сеВлез

 

 Во Милан дојде нов талент

Go down 
АвторПорака
PATO_007
ФАН НА МИЛАН
ФАН НА МИЛАН
PATO_007

Број на мислења : 69
Join date : 2010-04-17
Age : 27
Местолокација : Скопје - Автокоманда

Во Милан дојде нов талент Empty
ПишувањеПредмет: Во Милан дојде нов талент   Во Милан дојде нов талент EmptyЧет Мај 06, 2010 11:25 am

http://www.footballpress.net/?action=read&idsel=59635
Марко Ливаја 17 годишниот напаѓач дојде од Хајдук во редовите на Милан.
Вратете се на почетокот Go down
MIKIMUA
Admin
MIKIMUA

Број на мислења : 202
Join date : 2010-04-17
Age : 25
Местолокација : Кочани

Во Милан дојде нов талент Empty
ПишувањеПредмет: Re: Во Милан дојде нов талент   Во Милан дојде нов талент EmptyЧет Мај 06, 2010 1:23 pm