ФАН КЛУБ НА АЦ МИЛАН
ФАН КЛУБ НА АЦ МИЛАН
ФАН КЛУБ НА АЦ МИЛАН
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


ДОБРЕДОЈДОВТЕ НА ОФИЦИЈАЛНИОТ ФОРУМ НА ФАН КЛУБОТ НА МИЛАН ВО МАКЕДОНИЈА
 
PortalHomeБарајLatest imagesРегистрирајте сеВлез

 

 Дали и Роналдињо заминува ???

Go down 
2 posters
АвторПорака
PATO_007
ФАН НА МИЛАН
ФАН НА МИЛАН
PATO_007


Број на мислења : 69
Join date : 2010-04-17
Age : 30
Местолокација : Скопје - Автокоманда

Дали и Роналдињо заминува ??? Empty
ПишувањеПредмет: Дали и Роналдињо заминува ???   Дали и Роналдињо заминува ??? EmptyПет Јун 11, 2010 7:58 pm

http://www.footballpress.net/?action=read&idsel=62467
Откако низ целата фудбалска јавност се појавија шпекулациите дека Роналдињо би можел да замине од Милан одма се огласија заинтересираните клубови за него.
Манчестер Сити и ЛА Галакси се оние кои пројавија желба да го купат Роналдињо.Цената е некаде околу 10 милиони.
Вратете се на почетокот Go down
MIKIMUA
Admin
MIKIMUA


Број на мислења : 202
Join date : 2010-04-17
Age : 28
Местолокација : Кочани

Дали и Роналдињо заминува ??? Empty
ПишувањеПредмет: Re: Дали и Роналдињо заминува ???   Дали и Роналдињо заминува ??? EmptyНед Jул 18, 2010 9:52 pm

Милан бара 10 милиони за Роналдињо ...
Вратете се на почетокот Go down
https://www.facebook.com/miki.pecov?ref=profile
MIKIMUA
Admin
MIKIMUA


Број на мислења : 202
Join date : 2010-04-17
Age : 28
Местолокација : Кочани

Дали и Роналдињо заминува ??? Empty
ПишувањеПредмет: Re: Дали и Роналдињо заминува ???   Дали и Роналдињо заминува ??? EmptyЧет Jул 22, 2010 12:28 pm

Берлускони : Роналдињо останува во Милано Парола Парола
Вратете се на почетокот Go down
https://www.facebook.com/miki.pecov?ref=profile
Sponsored content

Дали и Роналдињо заминува ??? Empty
ПишувањеПредмет: Re: Дали и Роналдињо заминува ???   Дали и Роналдињо заминува ??? Empty

Вратете се на почетокот Go down
 
Дали и Роналдињо заминува ???
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1
 Similar topics
-
» Берлускони: Леонардо заминува, бараме нов тренер
» Рони: Незнам дали ќе останам во Милан
» Дали Лукас Бариос е најавуваната звезда во Милан
» Официјално: Милан потврди дека Леонардо заминува по крајот на сезоната
» Роналдињо: Не можам да замислам да не одам на СП!

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
ФАН КЛУБ НА АЦ МИЛАН :: Милан :: НОВИНИ-
Отиди до: