ФАН КЛУБ НА АЦ МИЛАН
ФАН КЛУБ НА АЦ МИЛАН
ФАН КЛУБ НА АЦ МИЛАН
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


ДОБРЕДОЈДОВТЕ НА ОФИЦИЈАЛНИОТ ФОРУМ НА ФАН КЛУБОТ НА МИЛАН ВО МАКЕДОНИЈА
 
PortalHomeБарајLatest imagesРегистрирајте сеВлез

 

 Одо сака да се врати во Лацио?!?

Go down 
2 posters
АвторПорака
PATO_007
ФАН НА МИЛАН
ФАН НА МИЛАН
PATO_007


Број на мислења : 69
Join date : 2010-04-17
Age : 30
Местолокација : Скопје - Автокоманда

Одо сака да се врати во Лацио?!? Empty
ПишувањеПредмет: Одо сака да се врати во Лацио?!?   Одо сака да се врати во Лацио?!? EmptyПон Мај 31, 2010 3:48 pm

http://www.footballpress.net/?action=read&idsel=61456
Одо би можел да замине како слободен тренсфер во Лацио.
Вратете се на почетокот Go down
MIKIMUA
Admin
MIKIMUA


Број на мислења : 202
Join date : 2010-04-17
Age : 28
Местолокација : Кочани

Одо сака да се врати во Лацио?!? Empty
ПишувањеПредмет: Re: Одо сака да се врати во Лацио?!?   Одо сака да се врати во Лацио?!? EmptyВто Јун 01, 2010 5:25 pm

Слободно нека се врне ...
Вратете се на почетокот Go down
https://www.facebook.com/miki.pecov?ref=profile
PATO_007
ФАН НА МИЛАН
ФАН НА МИЛАН
PATO_007


Број на мислења : 69
Join date : 2010-04-17
Age : 30
Местолокација : Скопје - Автокоманда

Одо сака да се врати во Лацио?!? Empty
ПишувањеПредмет: Re: Одо сака да се врати во Лацио?!?   Одо сака да се врати во Лацио?!? EmptyСре Јун 02, 2010 10:24 pm

http://www.footballpress.net/?action=read&idsel=61669
Одо би можел да отиде во Лацио а Броки да дојде во Милан.
Вратете се на почетокот Go down
PATO_007
ФАН НА МИЛАН
ФАН НА МИЛАН
PATO_007


Број на мислења : 69
Join date : 2010-04-17
Age : 30
Местолокација : Скопје - Автокоманда

Одо сака да се врати во Лацио?!? Empty
ПишувањеПредмет: Re: Одо сака да се врати во Лацио?!?   Одо сака да се врати во Лацио?!? EmptyСре Јун 16, 2010 7:52 am

http://www.footballpress.net/?action=read&idsel=62731
Шпански тимови се заинтересирани за Одо
Вратете се на почетокот Go down
Sponsored content

Одо сака да се врати во Лацио?!? Empty
ПишувањеПредмет: Re: Одо сака да се врати во Лацио?!?   Одо сака да се врати во Лацио?!? Empty

Вратете се на почетокот Go down
 
Одо сака да се врати во Лацио?!?
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1
 Similar topics
-
» Милан сака да го врати Ибрахимович во Серија А?
» Берлускони го сака Спалети за тренер на Милан?
» Анчелоти: Ми се допаѓа Пато но Милан не сака да го продаде
» Што велат весниците: Јуве има договор со Бенитез; Берлускони сака Гали да го наследи Леонардо
» Агентот на Трезеге: Трезеге сака во Милан

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
ФАН КЛУБ НА АЦ МИЛАН :: Милан :: НОВИНИ-
Отиди до: