ФАН КЛУБ НА АЦ МИЛАН


ДОБРЕДОЈДОВТЕ НА ОФИЦИЈАЛНИОТ ФОРУМ НА ФАН КЛУБОТ НА МИЛАН ВО МАКЕДОНИЈА
 
PortalHomeБарајРегистрирајте сеВлез

 

 Леонардо нема да биде тренер на Милан наредната сезона!

Go down 
АвторПорака
vlatko1899

vlatko1899

Број на мислења : 28
Join date : 2010-04-29
Age : 29
Местолокација : Skopje

Леонардо нема да биде тренер на Милан наредната сезона! Empty
ПишувањеПредмет: Леонардо нема да биде тренер на Милан наредната сезона!   Леонардо нема да биде тренер на Милан наредната сезона! EmptyЧет Апр 29, 2010 3:10 pm

http://translate.google.com/translate?u=http%3A//www.milannews.it/%3Faction%3Dread%26idnotizia%3D23583&hl=en&langpair=auto|en&tbb=1&ie=ISO-8859-1
Ова е официјално и го изјави Силвио Берлускони
Вратете се на почетокот Go down
MIKIMUA
Admin
MIKIMUA

Број на мислења : 202
Join date : 2010-04-17
Age : 25
Местолокација : Кочани

Леонардо нема да биде тренер на Милан наредната сезона! Empty
ПишувањеПредмет: Re: Леонардо нема да биде тренер на Милан наредната сезона!   Леонардо нема да биде тренер на Милан наредната сезона! EmptyЧет Апр 29, 2010 4:21 pm

На овој Милан му треба реконструкција !!!
Вратете се на почетокот Go down
https://www.facebook.com/miki.pecov?ref=profile
vlatko1899

vlatko1899

Број на мислења : 28
Join date : 2010-04-29
Age : 29
Местолокација : Skopje

Леонардо нема да биде тренер на Милан наредната сезона! Empty
ПишувањеПредмет: Re: Леонардо нема да биде тренер на Милан наредната сезона!   Леонардо нема да биде тренер на Милан наредната сезона! EmptyЧет Апр 29, 2010 4:23 pm

Да, но не по цена да се избрка Лео...човекот прави се што е во негова моќ...со овој состав и со овие повреди толку!
Вратете се на почетокот Go down
Sponsored content
Леонардо нема да биде тренер на Милан наредната сезона! Empty
ПишувањеПредмет: Re: Леонардо нема да биде тренер на Милан наредната сезона!   Леонардо нема да биде тренер на Милан наредната сезона! Empty

Вратете се на почетокот Go down
 
Леонардо нема да биде тренер на Милан наредната сезона!
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
ФАН КЛУБ НА АЦ МИЛАН :: Милан :: НОВИНИ-
Отиди до: