ФАН КЛУБ НА АЦ МИЛАН


ДОБРЕДОЈДОВТЕ НА ОФИЦИЈАЛНИОТ ФОРУМ НА ФАН КЛУБОТ НА МИЛАН ВО МАКЕДОНИЈА
 
PortalHomeБарајРегистрирајте сеВлез

 

 Пато останува во Милан

Go down 
АвторПорака
MIKIMUA
Admin
MIKIMUA

Број на мислења : 202
Join date : 2010-04-17
Age : 25
Местолокација : Кочани

Пато останува во Милан Empty
ПишувањеПредмет: Пато останува во Милан   Пато останува во Милан EmptyСре Апр 28, 2010 3:57 pm

Пато останува во Милан Thumb_933a0d99
Директорот на Милан, Ариедо Браида инсистира дека информациите кои го поврзуваат Пато со заминување од Сан Сиро се лажни.
Утринава Tuttosport излезе со шпекулација дека Пато дискутирал со неговиот агент за заминување од Сан Сиро и преселба во Челзи или Реал Мадрид.

Сепак, од Милан веднаш ги демантираат ваквите гласини, велат дека Пато останува во клубот.

"Овие приказни кои ги пишува печатот се само фантазија" - изјави Браида за Tutto Mercato Web.

"Безкорисно е да повторувам уште еднаш дека тој е среќен во Милан и нема никакви проблеми".

"Пато нема да го напушти Милан".

Браида на крајот проговори и за иднината на Леонардо, за кој исто така се зборува дека ќе ги напушти Росоњерите.

"По завршувањето од сезоната ќе донесеме одлука што ќе правиме. Сега за сега е рано да се говори за тоа" - заврши директорот.
Вратете се на почетокот Go down
https://www.facebook.com/miki.pecov?ref=profile
aleksandar tasevski
ФАН НА МИЛАН
ФАН НА МИЛАН
aleksandar tasevski

Број на мислења : 46
Join date : 2010-04-18
Age : 24
Местолокација : Skopje Butel 1 Ljubotenski pat

Пато останува во Милан Empty
ПишувањеПредмет: Re: Пато останува во Милан   Пато останува во Милан EmptyСре Апр 28, 2010 8:39 pm

Pa mnogu normalno...FORZA ALEXANDRE PATOO !!!!!Smile Парола Парола Парола Парола Парола Парола Парола Парола Шампиони
Вратете се на почетокот Go down
BRN-David
Admin
BRN-David

Број на мислења : 66
Join date : 2010-04-16

Пато останува во Милан Empty
ПишувањеПредмет: Re: Пато останува во Милан   Пато останува во Милан EmptyСре Апр 28, 2010 8:51 pm

ФОРЗА ПАТО ! Опа милан
Вратете се на почетокот Go down
http://acmilan-mk.macedonianforum.net
MIKIMUA
Admin
MIKIMUA

Број на мислења : 202
Join date : 2010-04-17
Age : 25
Местолокација : Кочани

Пато останува во Милан Empty
ПишувањеПредмет: Re: Пато останува во Милан   Пато останува во Милан EmptyСре Апр 28, 2010 9:15 pm

За година-две а можеби и 3 мислам дека може да стане најдобар фудбалер.. Но без повреди !!! <3 Милан
Вратете се на почетокот Go down
https://www.facebook.com/miki.pecov?ref=profile
BRN-David
Admin
BRN-David

Број на мислења : 66
Join date : 2010-04-16

Пато останува во Милан Empty
ПишувањеПредмет: Re: Пато останува во Милан   Пато останува во Милан EmptyСре Апр 28, 2010 9:21 pm

Супер ќе беше да немаше повреда...оваа сезона
Вратете се на почетокот Go down
http://acmilan-mk.macedonianforum.net
MIKIMUA
Admin
MIKIMUA

Број на мислења : 202
Join date : 2010-04-17
Age : 25
Местолокација : Кочани

Пато останува во Милан Empty
ПишувањеПредмет: Re: Пато останува во Милан   Пато останува во Милан EmptyСре Апр 28, 2010 10:46 pm

BRN-David напиша:
Супер ќе беше да немаше повреда...оваа сезона
Ама ние сме несреќи со повредите и се повреди Sad
Вратете се на почетокот Go down
https://www.facebook.com/miki.pecov?ref=profile
PATO_007
ФАН НА МИЛАН
ФАН НА МИЛАН
PATO_007

Број на мислења : 69
Join date : 2010-04-17
Age : 27
Местолокација : Скопје - Автокоманда

Пато останува во Милан Empty
ПишувањеПредмет: Re: Пато останува во Милан   Пато останува во Милан EmptyПон Мај 03, 2010 10:35 am

МИЛАН ТЕ САКА ТИ ГО САКАШ ПА ЗОШТО ДА НЕ ОСТАНЕТЕ ВО ДОЛГА ВРСКА
ФОРЗА МИЛАН
ПАТО НАЈДОБАР СИ
Вратете се на почетокот Go down
vlatko1899

vlatko1899

Број на мислења : 28
Join date : 2010-04-29
Age : 29
Местолокација : Skopje

Пато останува во Милан Empty
ПишувањеПредмет: Re: Пато останува во Милан   Пато останува во Милан EmptyВто Мај 04, 2010 1:45 am

Не си оди овој човек од Милан во наредните 2-3 години СИГУРНО!
Вратете се на почетокот Go down
MIKIMUA
Admin
MIKIMUA

Број на мислења : 202
Join date : 2010-04-17
Age : 25
Местолокација : Кочани

Пато останува во Милан Empty
ПишувањеПредмет: Re: Пато останува во Милан   Пато останува во Милан EmptyВто Мај 04, 2010 12:06 pm

vlatko1899 напиша:
Не си оди овој човек од Милан во наредните 2-3 години СИГУРНО!
Дај боже да е така.. сите фанови на Милан го посакуваат тоа !
Вратете се на почетокот Go down
https://www.facebook.com/miki.pecov?ref=profile
Sponsored content
Пато останува во Милан Empty
ПишувањеПредмет: Re: Пато останува во Милан   Пато останува во Милан Empty

Вратете се на почетокот Go down
 
Пато останува во Милан
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
ФАН КЛУБ НА АЦ МИЛАН :: Милан :: НОВИНИ-
Отиди до: