ФАН КЛУБ НА АЦ МИЛАН


ДОБРЕДОЈДОВТЕ НА ОФИЦИЈАЛНИОТ ФОРУМ НА ФАН КЛУБОТ НА МИЛАН ВО МАКЕДОНИЈА
 
PortalHomeБарајРегистрирајте сеВлез

 

 Хунтелар има желба да го напушти Милан

Go down 
АвторПорака
MIKIMUA
Admin
MIKIMUA

Број на мислења : 202
Join date : 2010-04-17
Age : 25
Местолокација : Кочани

Хунтелар има желба да го напушти Милан Empty
ПишувањеПредмет: Хунтелар има желба да го напушти Милан   Хунтелар има желба да го напушти Милан EmptyВто Апр 27, 2010 3:11 pm

Холандскиот репрезентативен играч на Милан Клас Јан Хунтелар во наредниот летен преоден рок е подготвен да го напушти тимот на италијанскиот премиерлигаш Милан.

Интернационалниот напаѓач на Холандија е фрустриран од тоа што поголемиот дел од натпреварите ги започнува од клупата за резерви, и токму поради тоа е спремен да ги напушти редовите од Сан Сиро во наредниот преоден рок.

„По којзнае кој пат нагласувам дека сум крајно незадоволен од начинот на кој се одвиваат работите во Милан, и сум навистина подготвен да го напуштам тимот во потрага по подобра минутажа.“ - изјав Хунтелар.

Неговиот агент за италијанските медиуми потврди дека Хунтелар би сакал да се пресели во Англија, каде за неговите услуги се заинтересирани Арсенал и Манчестер Јунајтед.
Вратете се на почетокот Go down
https://www.facebook.com/miki.pecov?ref=profile
aleksandar tasevski
ФАН НА МИЛАН
ФАН НА МИЛАН
aleksandar tasevski

Број на мислења : 46
Join date : 2010-04-18
Age : 24
Местолокација : Skopje Butel 1 Ljubotenski pat

Хунтелар има желба да го напушти Милан Empty
ПишувањеПредмет: Re: Хунтелар има желба да го напушти Милан   Хунтелар има желба да го напушти Милан EmptyВто Апр 27, 2010 3:23 pm

Ama zelbata mu e neostvarliva Парола Парола Парола
Вратете се на почетокот Go down
MIKIMUA
Admin
MIKIMUA

Број на мислења : 202
Join date : 2010-04-17
Age : 25
Местолокација : Кочани

Хунтелар има желба да го напушти Милан Empty
ПишувањеПредмет: Re: Хунтелар има желба да го напушти Милан   Хунтелар има желба да го напушти Милан EmptyВто Апр 27, 2010 5:39 pm

Ние така мислиме .. Но којзнае што ке се случи во летниот преоден рок Smile
Вратете се на почетокот Go down
https://www.facebook.com/miki.pecov?ref=profile
Sponsored content
Хунтелар има желба да го напушти Милан Empty
ПишувањеПредмет: Re: Хунтелар има желба да го напушти Милан   Хунтелар има желба да го напушти Милан Empty

Вратете се на почетокот Go down
 
Хунтелар има желба да го напушти Милан
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
ФАН КЛУБ НА АЦ МИЛАН :: Милан :: НОВИНИ-
Отиди до: