ФАН КЛУБ НА АЦ МИЛАН


ДОБРЕДОЈДОВТЕ НА ОФИЦИЈАЛНИОТ ФОРУМ НА ФАН КЛУБОТ НА МИЛАН ВО МАКЕДОНИЈА
 
PortalHomeБарајРегистрирајте сеВлез

 

 Палермо 3-1 Милан

Go down 
АвторПорака
viktor_kaka
ФАН НА МИЛАН
ФАН НА МИЛАН


Број на мислења : 81
Join date : 2010-04-19

Палермо 3-1 Милан Empty
ПишувањеПредмет: Палермо 3-1 Милан   Палермо 3-1 Милан EmptyСаб Апр 24, 2010 10:56 pm

Палермо 3-1 Милан Ac_milan_logoДенес 24.Април.2010 Палермо-Милан....Тежок пораз од играчите на Палермо...Голот за Милан го даде Сидорф...Палермо 3-1 Милан.... <3 Милан
Вратете се на почетокот Go down
http://www.bozinovskaa.bloger.hr
viktor_kaka
ФАН НА МИЛАН
ФАН НА МИЛАН


Број на мислења : 81
Join date : 2010-04-19

Палермо 3-1 Милан Empty
ПишувањеПредмет: Re: Палермо 3-1 Милан   Палермо 3-1 Милан EmptyСаб Апр 24, 2010 10:56 pm

FORZA MILAN !!!
Вратете се на почетокот Go down
http://www.bozinovskaa.bloger.hr
MIKIMUA
Admin
MIKIMUA

Број на мислења : 202
Join date : 2010-04-17
Age : 25
Местолокација : Кочани

Палермо 3-1 Милан Empty
ПишувањеПредмет: Re: Палермо 3-1 Милан   Палермо 3-1 Милан EmptyНед Апр 25, 2010 1:41 am

Од далеку се знаеше дека ке биде 1 .. Но да не губиме надеж.. Ни требаат уште само 3 бодови за да ја задржиме 3тата позиција.. Форца Милан Парола Парола Парола Парола
Вратете се на почетокот Go down
https://www.facebook.com/miki.pecov?ref=profile
aleksandar tasevski
ФАН НА МИЛАН
ФАН НА МИЛАН
aleksandar tasevski

Број на мислења : 46
Join date : 2010-04-18
Age : 24
Местолокација : Skopje Butel 1 Ljubotenski pat

Палермо 3-1 Милан Empty
ПишувањеПредмет: Re: Палермо 3-1 Милан   Палермо 3-1 Милан EmptyНед Апр 25, 2010 6:45 pm

IDEME DALJE Милан - Фиорентина недела, 02 мај 2010 во 05:45Сан сиро (Телма Тв)
Вратете се на почетокот Go down
Sponsored content
Палермо 3-1 Милан Empty
ПишувањеПредмет: Re: Палермо 3-1 Милан   Палермо 3-1 Милан Empty

Вратете се на почетокот Go down
 
Палермо 3-1 Милан
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
ФАН КЛУБ НА АЦ МИЛАН :: Милан :: НОВИНИ-
Отиди до: