ФАН КЛУБ НА АЦ МИЛАН


ДОБРЕДОЈДОВТЕ НА ОФИЦИЈАЛНИОТ ФОРУМ НА ФАН КЛУБОТ НА МИЛАН ВО МАКЕДОНИЈА
 
PortalHomeБарајРегистрирајте сеВлез

 

 Роденден на Кака

Go down 
АвторПорака
viktor_kaka
ФАН НА МИЛАН
ФАН НА МИЛАН


Број на мислења : 81
Join date : 2010-04-19

Роденден на Кака Empty
ПишувањеПредмет: Роденден на Кака   Роденден на Кака EmptyЧет Апр 22, 2010 6:08 pm

Играчот на Реал Мадрид Кака,порано играч на Милан денеска го слави 28 роденден!!!!Да му го честитаме роденденот и сите желби да му се исполнат,многу љубов,среќа и радост!!!!

Роденден на Кака Kaka-1


Последната промена е направена од viktor_kaka на Пет Апр 23, 2010 11:35 pm. Мислењето е променето 1 пати
Вратете се на почетокот Go down
http://www.bozinovskaa.bloger.hr
viktor_kaka
ФАН НА МИЛАН
ФАН НА МИЛАН


Број на мислења : 81
Join date : 2010-04-19

Роденден на Кака Empty
ПишувањеПредмет: Re: Роденден на Кака   Роденден на Кака EmptyЧет Апр 22, 2010 6:08 pm

Честит роденден Кака!!!
Вратете се на почетокот Go down
http://www.bozinovskaa.bloger.hr
AnetoБрој на мислења : 2
Join date : 2010-04-18

Роденден на Кака Empty
ПишувањеПредмет: Re: Роденден на Кака   Роденден на Кака EmptyЧет Апр 22, 2010 6:20 pm

Среќен роденден Кака, со желби за повторно враќање во Милан Се е ОК
Вратете се на почетокот Go down
MIKIMUA
Admin
MIKIMUA

Број на мислења : 202
Join date : 2010-04-17
Age : 25
Местолокација : Кочани

Роденден на Кака Empty
ПишувањеПредмет: Re: Роденден на Кака   Роденден на Кака EmptyЧет Апр 22, 2010 7:20 pm

Нека му е среќен роденденот и се најубаво во кариерата Smile Парола
Вратете се на почетокот Go down
https://www.facebook.com/miki.pecov?ref=profile
Sponsored content
Роденден на Кака Empty
ПишувањеПредмет: Re: Роденден на Кака   Роденден на Кака Empty

Вратете се на почетокот Go down
 
Роденден на Кака
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
ФАН КЛУБ НА АЦ МИЛАН :: Милан :: НОВИНИ-
Отиди до: