ФАН КЛУБ НА АЦ МИЛАН


ДОБРЕДОЈДОВТЕ НА ОФИЦИЈАЛНИОТ ФОРУМ НА ФАН КЛУБОТ НА МИЛАН ВО МАКЕДОНИЈА
 
PortalHomeБарајРегистрирајте сеВлез

 

 Дали Лукас Бариос е најавуваната звезда во Милан

Go down 
АвторПорака
PATO_007
ФАН НА МИЛАН
ФАН НА МИЛАН
PATO_007

Број на мислења : 69
Join date : 2010-04-17
Age : 27
Местолокација : Скопје - Автокоманда

Дали Лукас Бариос е најавуваната звезда во Милан Empty
ПишувањеПредмет: Дали Лукас Бариос е најавуваната звезда во Милан   Дали Лукас Бариос е најавуваната звезда во Милан EmptyЧет Јун 03, 2010 2:55 pm

http://www.footballpress.net/?action=read&idsel=61763
Агрентинскиот напаѓач играчот на Борусија Дортмунд Лукас Бариос за 25 милиони би можел да дојде во Милан.Лукас исто така ќе настапува за Аргентина на Светско.
Вратете се на почетокот Go down
 
Дали Лукас Бариос е најавуваната звезда во Милан
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
ФАН КЛУБ НА АЦ МИЛАН :: Милан :: НОВИНИ-
Отиди до: