ФАН КЛУБ НА АЦ МИЛАН


ДОБРЕДОЈДОВТЕ НА ОФИЦИЈАЛНИОТ ФОРУМ НА ФАН КЛУБОТ НА МИЛАН ВО МАКЕДОНИЈА
 
PortalHomeБарајРегистрирајте сеВлез

 

 Гамеиро се поблиску до Милан

Go down 
АвторПорака
PATO_007
ФАН НА МИЛАН
ФАН НА МИЛАН
PATO_007

Број на мислења : 69
Join date : 2010-04-17
Age : 27
Местолокација : Скопје - Автокоманда

Гамеиро се поблиску до Милан Empty
ПишувањеПредмет: Гамеиро се поблиску до Милан   Гамеиро се поблиску до Милан EmptyЧет Јун 03, 2010 1:51 pm

http://www.footballpress.net/?action=read&idsel=61760
Напаѓачот на Лориент 22 годишниот Кевин Гамеиро е се поблиску до Милан.Во трка за Гамеиро се и Марсеј и Валенсија.
Вратете се на почетокот Go down
 
Гамеиро се поблиску до Милан
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
ФАН КЛУБ НА АЦ МИЛАН :: Милан :: НОВИНИ-
Отиди до: