ФАН КЛУБ НА АЦ МИЛАН


ДОБРЕДОЈДОВТЕ НА ОФИЦИЈАЛНИОТ ФОРУМ НА ФАН КЛУБОТ НА МИЛАН ВО МАКЕДОНИЈА
 
PortalHomeБарајРегистрирајте сеВлез

 

 Милан и Палермо во трка за Брокети

Go down 
АвторПорака
PATO_007
ФАН НА МИЛАН
ФАН НА МИЛАН
PATO_007

Број на мислења : 69
Join date : 2010-04-17
Age : 27
Местолокација : Скопје - Автокоманда

Милан и Палермо во трка за Брокети Empty
ПишувањеПредмет: Милан и Палермо во трка за Брокети   Милан и Палермо во трка за Брокети EmptyЧет Јун 03, 2010 1:46 pm

http://www.footballpress.net/?action=read&idsel=61729
Милан и Палермо се во трка за 23 годишниот играч на Џенова Брокети.
Вратете се на почетокот Go down
 
Милан и Палермо во трка за Брокети
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
ФАН КЛУБ НА АЦ МИЛАН :: Милан :: НОВИНИ-
Отиди до: