ФАН КЛУБ НА АЦ МИЛАН


ДОБРЕДОЈДОВТЕ НА ОФИЦИЈАЛНИОТ ФОРУМ НА ФАН КЛУБОТ НА МИЛАН ВО МАКЕДОНИЈА
 
PortalHomeБарајРегистрирајте сеВлез

 

 Гансо е новата цел на Милан

Go down 
АвторПорака
PATO_007
ФАН НА МИЛАН
ФАН НА МИЛАН
PATO_007

Број на мислења : 69
Join date : 2010-04-17
Age : 27
Местолокација : Скопје - Автокоманда

Гансо е новата цел на Милан Empty
ПишувањеПредмет: Гансо е новата цел на Милан   Гансо е новата цел на Милан EmptyСре Јун 02, 2010 10:22 pm

http://www.footballpress.net/?action=read&idsel=61668
Играчот од нападот на Сантос Гансо е играчот кој Милан го посакува во своите редови овој трансфер период.
Вратете се на почетокот Go down
 
Гансо е новата цел на Милан
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
ФАН КЛУБ НА АЦ МИЛАН :: Милан :: НОВИНИ-
Отиди до: