ФАН КЛУБ НА АЦ МИЛАН


ДОБРЕДОЈДОВТЕ НА ОФИЦИЈАЛНИОТ ФОРУМ НА ФАН КЛУБОТ НА МИЛАН ВО МАКЕДОНИЈА
 
PortalHomeБарајРегистрирајте сеВлез

 

 Роси на пат кон Милан или Јуве

Go down 
АвторПорака
PATO_007
ФАН НА МИЛАН
ФАН НА МИЛАН
PATO_007

Број на мислења : 69
Join date : 2010-04-17
Age : 27
Местолокација : Скопје - Автокоманда

Роси на пат кон Милан или Јуве Empty
ПишувањеПредмет: Роси на пат кон Милан или Јуве   Роси на пат кон Милан или Јуве EmptyСре Јун 02, 2010 10:16 pm

http://www.footballpress.net/?action=read&idsel=61658
Џузепе Роси сака да се врати во Италијанската Серија А.23 годишниот напаѓач на Виљареал сака да дојде во екипата на Милан или во редовите на Јувентус.
Вратете се на почетокот Go down
 
Роси на пат кон Милан или Јуве
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
ФАН КЛУБ НА АЦ МИЛАН :: Милан :: НОВИНИ-
Отиди до: