ФАН КЛУБ НА АЦ МИЛАН


ДОБРЕДОЈДОВТЕ НА ОФИЦИЈАЛНИОТ ФОРУМ НА ФАН КЛУБОТ НА МИЛАН ВО МАКЕДОНИЈА
 
PortalHomeБарајРегистрирајте сеВлез

 

 Милан на пазар кај Бенфика

Go down 
АвторПорака
PATO_007
ФАН НА МИЛАН
ФАН НА МИЛАН
PATO_007

Број на мислења : 69
Join date : 2010-04-17
Age : 27
Местолокација : Скопје - Автокоманда

Милан на пазар кај Бенфика Empty
ПишувањеПредмет: Милан на пазар кај Бенфика   Милан на пазар кај Бенфика EmptyСре Јун 02, 2010 9:34 am

http://www.footballpress.net/?action=read&idsel=61583
Милан е заинтересиран за тројца фудбалери од Бенфика.Станува збор за Давид Луиз,Ди Мариа и Оскар Кардозо.Како замена ке биде даден Хунтелар и плус паричен надоместок.
Вратете се на почетокот Go down
 
Милан на пазар кај Бенфика
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
ФАН КЛУБ НА АЦ МИЛАН :: Милан :: НОВИНИ-
Отиди до: