ФАН КЛУБ НА АЦ МИЛАН


ДОБРЕДОЈДОВТЕ НА ОФИЦИЈАЛНИОТ ФОРУМ НА ФАН КЛУБОТ НА МИЛАН ВО МАКЕДОНИЈА
 
PortalHomeБарајРегистрирајте сеВлез

 

 Милан тргнува по Бејл

Go down 
АвторПорака
PATO_007
ФАН НА МИЛАН
ФАН НА МИЛАН
PATO_007

Број на мислења : 69
Join date : 2010-04-17
Age : 27
Местолокација : Скопје - Автокоманда

Милан тргнува по Бејл Empty
ПишувањеПредмет: Милан тргнува по Бејл   Милан тргнува по Бејл EmptyВто Јун 01, 2010 1:26 pm

http://www.footballpress.net/?action=read&idsel=61538
Милан во трка за 21 годишниот Герет Бејл од Тотенхем.
Вратете се на почетокот Go down
 
Милан тргнува по Бејл
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
ФАН КЛУБ НА АЦ МИЛАН :: Милан :: НОВИНИ-
Отиди до: