ФАН КЛУБ НА АЦ МИЛАН


ДОБРЕДОЈДОВТЕ НА ОФИЦИЈАЛНИОТ ФОРУМ НА ФАН КЛУБОТ НА МИЛАН ВО МАКЕДОНИЈА
 
PortalHomeБарајРегистрирајте сеВлез

 

 Луис Фабиано повторно на листата на трансфери

Go down 
АвторПорака
PATO_007
ФАН НА МИЛАН
ФАН НА МИЛАН
PATO_007

Број на мислења : 69
Join date : 2010-04-17
Age : 27
Местолокација : Скопје - Автокоманда

Луис Фабиано повторно на листата на трансфери Empty
ПишувањеПредмет: Луис Фабиано повторно на листата на трансфери   Луис Фабиано повторно на листата на трансфери EmptyПон Мај 31, 2010 3:56 pm

Иако се чинеше дека Луис Фабиано веќе одамна е неостварен сон за Милан.Сепак повторно се појавија шпекулации за преселба на Фабиано од Севиља во Милан.Фабиано изјавил дека добро би било со неговите пријатели Пато и Роналдињо да заигра за Милан.
Вратете се на почетокот Go down
MIKIMUA
Admin
MIKIMUA

Број на мислења : 202
Join date : 2010-04-17
Age : 25
Местолокација : Кочани

Луис Фабиано повторно на листата на трансфери Empty
ПишувањеПредмет: Re: Луис Фабиано повторно на листата на трансфери   Луис Фабиано повторно на листата на трансфери EmptyВто Јун 01, 2010 5:20 pm

Милан повторно ќе се обиде да го ангажира Фабијано

Италијанските медиуми повторно и овој преоден рок шпекулираат дека Милан ќе се обиде да потпише со напаѓачот на Севиља и бразилски репрезентативец, Луис Фабијано.

уис Фабијано се поврзуваше со Росонерите уште минатото лето, но заради малата оштета која Милан ја нудеше андалузискиот тим не се согласи да ја продаде својата ѕвезда.

Сега повторно се верува дека потпретседателот Адrијано Галијани е на преговори во Севиља за 30 годишниот напаѓач. Повторно се спомнува сумата од 20 милиони евра која ќе биде доволна за ангажман на Бразилецот.
Вратете се на почетокот Go down
https://www.facebook.com/miki.pecov?ref=profile
PATO_007
ФАН НА МИЛАН
ФАН НА МИЛАН
PATO_007

Број на мислења : 69
Join date : 2010-04-17
Age : 27
Местолокација : Скопје - Автокоманда

Луис Фабиано повторно на листата на трансфери Empty
ПишувањеПредмет: Re: Луис Фабиано повторно на листата на трансфери   Луис Фабиано повторно на листата на трансфери EmptyСре Јун 02, 2010 10:20 pm

http://www.footballpress.net/?action=read&idsel=61663
Вратете се на почетокот Go down
PATO_007
ФАН НА МИЛАН
ФАН НА МИЛАН
PATO_007

Број на мислења : 69
Join date : 2010-04-17
Age : 27
Местолокација : Скопје - Автокоманда

Луис Фабиано повторно на листата на трансфери Empty
ПишувањеПредмет: Re: Луис Фабиано повторно на листата на трансфери   Луис Фабиано повторно на листата на трансфери EmptyЧет Јун 03, 2010 1:42 pm

http://www.footballpress.net/?action=read&idsel=61754
Вратете се на почетокот Go down
Sponsored content
Луис Фабиано повторно на листата на трансфери Empty
ПишувањеПредмет: Re: Луис Фабиано повторно на листата на трансфери   Луис Фабиано повторно на листата на трансфери Empty

Вратете се на почетокот Go down
 
Луис Фабиано повторно на листата на трансфери
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
ФАН КЛУБ НА АЦ МИЛАН :: Милан :: НОВИНИ-
Отиди до: