ФАН КЛУБ НА АЦ МИЛАН


ДОБРЕДОЈДОВТЕ НА ОФИЦИЈАЛНИОТ ФОРУМ НА ФАН КЛУБОТ НА МИЛАН ВО МАКЕДОНИЈА
 
PortalHomeБарајРегистрирајте сеВлез

 

 Мансини би можел да продолжи и следната сезона во Милан

Go down 
АвторПорака
PATO_007
ФАН НА МИЛАН
ФАН НА МИЛАН
PATO_007

Број на мислења : 69
Join date : 2010-04-17
Age : 27
Местолокација : Скопје - Автокоманда

Мансини би можел да продолжи и следната сезона во Милан Empty
ПишувањеПредмет: Мансини би можел да продолжи и следната сезона во Милан   Мансини би можел да продолжи и следната сезона во Милан EmptyПон Мај 31, 2010 3:50 pm

http://www.footballpress.net/?action=read&idsel=61455
Вратете се на почетокот Go down
 
Мансини би можел да продолжи и следната сезона во Милан
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
ФАН КЛУБ НА АЦ МИЛАН :: Милан :: НОВИНИ-
Отиди до: