ФАН КЛУБ НА АЦ МИЛАН


ДОБРЕДОЈДОВТЕ НА ОФИЦИЈАЛНИОТ ФОРУМ НА ФАН КЛУБОТ НА МИЛАН ВО МАКЕДОНИЈА
 
PortalHomeБарајРегистрирајте сеВлез

 

 Марко Налетилич : Џеко и Красич нема да одат во Милан.

Go down 
АвторПорака
MIKIMUA
Admin
MIKIMUA

Број на мислења : 202
Join date : 2010-04-17
Age : 25
Местолокација : Кочани

Марко Налетилич : Џеко и Красич нема да одат во Милан. Empty
ПишувањеПредмет: Марко Налетилич : Џеко и Красич нема да одат во Милан.   Марко Налетилич : Џеко и Красич нема да одат во Милан. EmptyСаб Мај 29, 2010 11:25 am

Красич од CSKA ќе замине во Јувентус иаку е мета и на Manchester United.
40 милиони се многу за Milan и затоа Џеко најверојатно ќе премине во Manchester City, но на радарот се и Real Madrid изјавил Налетич.
Вратете се на почетокот Go down
https://www.facebook.com/miki.pecov?ref=profile
 
Марко Налетилич : Џеко и Красич нема да одат во Милан.
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
ФАН КЛУБ НА АЦ МИЛАН :: Милан :: НОВИНИ-
Отиди до: