ФАН КЛУБ НА АЦ МИЛАН


ДОБРЕДОЈДОВТЕ НА ОФИЦИЈАЛНИОТ ФОРУМ НА ФАН КЛУБОТ НА МИЛАН ВО МАКЕДОНИЈА
 
PortalHomeБарајРегистрирајте сеВлез

 

 Берлускони изјави:

Go down 
АвторПорака
PATO_007
ФАН НА МИЛАН
ФАН НА МИЛАН
PATO_007

Број на мислења : 69
Join date : 2010-04-17
Age : 27
Местолокација : Скопје - Автокоманда

Берлускони изјави: Empty
ПишувањеПредмет: Берлускони изјави:   Берлускони изјави: EmptyЧет Мај 27, 2010 7:28 am

Јас го сакам Милан и јас сум нивниот прв фан.Доколку јас бев тренер минатата сезона јас би го освоил трофејот во Калчото и покрај повредите на играчите.
Вратете се на почетокот Go down
 
Берлускони изјави:
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
ФАН КЛУБ НА АЦ МИЛАН :: Милан :: НОВИНИ-
Отиди до: