ФАН КЛУБ НА АЦ МИЛАН


ДОБРЕДОЈДОВТЕ НА ОФИЦИЈАЛНИОТ ФОРУМ НА ФАН КЛУБОТ НА МИЛАН ВО МАКЕДОНИЈА
 
PortalHomeБарајРегистрирајте сеВлез

 

 Инзаги го продолжи договорот со Милан

Go down 
АвторПорака
PATO_007
ФАН НА МИЛАН
ФАН НА МИЛАН
PATO_007

Број на мислења : 69
Join date : 2010-04-17
Age : 27
Местолокација : Скопје - Автокоманда

Инзаги го продолжи договорот со Милан Empty
ПишувањеПредмет: Инзаги го продолжи договорот со Милан   Инзаги го продолжи договорот со Милан EmptyПет Мај 21, 2010 5:13 pm

http://www.footballpress.net/?action=read&idsel=60892
Ај со среќа нека му е и во новава сезона да постигне што повеќе голови во Серија А и да постави нови граници во ЛШ
Вратете се на почетокот Go down
MIKIMUA
Admin
MIKIMUA

Број на мислења : 202
Join date : 2010-04-17
Age : 25
Местолокација : Кочани

Инзаги го продолжи договорот со Милан Empty
ПишувањеПредмет: Re: Инзаги го продолжи договорот со Милан   Инзаги го продолжи договорот со Милан EmptyСаб Мај 22, 2010 11:54 am

PATO_007 напиша:
http://www.footballpress.net/?action=read&idsel=60892
Ај со среќа нека му е и во новава сезона да постигне што повеќе голови во Серија А и да постави нови граници во ЛШ
Абе добро, он го продолжил а колку ќе игра па тоа е друго.. Smile хахха .. Форца Пипо Парола Парола
Вратете се на почетокот Go down
https://www.facebook.com/miki.pecov?ref=profile
 
Инзаги го продолжи договорот со Милан
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
ФАН КЛУБ НА АЦ МИЛАН :: Милан :: НОВИНИ-
Отиди до: