ФАН КЛУБ НА АЦ МИЛАН


ДОБРЕДОЈДОВТЕ НА ОФИЦИЈАЛНИОТ ФОРУМ НА ФАН КЛУБОТ НА МИЛАН ВО МАКЕДОНИЈА
 
PortalHomeБарајРегистрирајте сеВлез

 

 Амаури - Хунтелар

Go down 
АвторПорака
PATO_007
ФАН НА МИЛАН
ФАН НА МИЛАН
PATO_007

Број на мислења : 69
Join date : 2010-04-17
Age : 27
Местолокација : Скопје - Автокоманда

Амаури - Хунтелар Empty
ПишувањеПредмет: Амаури - Хунтелар   Амаури - Хунтелар EmptyСре Мај 19, 2010 12:57 pm

Можна е замена на играчите од нападот на Јуве и Милан.Се шпекулира дека Амаури од Јувентус ќе премине во Милан од кадешто во спотивен правец ќе отиде Хунтелар.Дали ќе се зголеми бразилската колонија во Милан?
Вратете се на почетокот Go down
MIKIMUA
Admin
MIKIMUA

Број на мислења : 202
Join date : 2010-04-17
Age : 25
Местолокација : Кочани

Амаури - Хунтелар Empty
ПишувањеПредмет: Re: Амаури - Хунтелар   Амаури - Хунтелар EmptyСре Мај 19, 2010 3:36 pm

Не верувам во овој трансфер.. но сепак е добро Smile Парола Парола
Вратете се на почетокот Go down
https://www.facebook.com/miki.pecov?ref=profile
 
Амаури - Хунтелар
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
ФАН КЛУБ НА АЦ МИЛАН :: Милан :: НОВИНИ-
Отиди до: