ФАН КЛУБ НА АЦ МИЛАН


ДОБРЕДОЈДОВТЕ НА ОФИЦИЈАЛНИОТ ФОРУМ НА ФАН КЛУБОТ НА МИЛАН ВО МАКЕДОНИЈА
 
PortalHomeБарајРегистрирајте сеВлез

 

 Крај на кариерата за Дида и Фавали !

Go down 
АвторПорака
MIKIMUA
Admin
MIKIMUA

Број на мислења : 202
Join date : 2010-04-17
Age : 25
Местолокација : Кочани

Крај на кариерата за Дида и Фавали ! Empty
ПишувањеПредмет: Крај на кариерата за Дида и Фавали !   Крај на кариерата за Дида и Фавали ! EmptyСаб Мај 15, 2010 10:43 pm

За Фавали не толку но за Дида и те како ке се жали .. Голман којзнаеше да киксне .. голман кој некогаш бранеше катастрофално.. Но имаше повеќе моменти во кои блескаше .. беше феноменален .. за секогаш во нашите срца ! Росонер Росонер Росонер
Вратете се на почетокот Go down
https://www.facebook.com/miki.pecov?ref=profile
Катерина

Катерина

Број на мислења : 11
Join date : 2010-04-17

Крај на кариерата за Дида и Фавали ! Empty
ПишувањеПредмет: Re: Крај на кариерата за Дида и Фавали !   Крај на кариерата за Дида и Фавали ! EmptyНед Мај 16, 2010 3:42 pm

Дида вчера беше ѕвер .. секоја чест <3 Милан
Вратете се на почетокот Go down
PATO_007
ФАН НА МИЛАН
ФАН НА МИЛАН
PATO_007

Број на мислења : 69
Join date : 2010-04-17
Age : 27
Местолокација : Скопје - Автокоманда

Крај на кариерата за Дида и Фавали ! Empty
ПишувањеПредмет: Re: Крај на кариерата за Дида и Фавали !   Крај на кариерата за Дида и Фавали ! EmptyСре Мај 19, 2010 1:01 pm

Им благодариме за се што направија за Милан. <3 Милан <3 Милан
Вратете се на почетокот Go down
MIKIMUA
Admin
MIKIMUA

Број на мислења : 202
Join date : 2010-04-17
Age : 25
Местолокација : Кочани

Крај на кариерата за Дида и Фавали ! Empty
ПишувањеПредмет: Re: Крај на кариерата за Дида и Фавали !   Крај на кариерата за Дида и Фавали ! EmptyСре Мај 19, 2010 3:36 pm

PATO_007 напиша:
Им благодариме за се што направија за Милан. <3 Милан <3 Милан
Повеќе на Дида !
Вратете се на почетокот Go down
https://www.facebook.com/miki.pecov?ref=profile
Sponsored content
Крај на кариерата за Дида и Фавали ! Empty
ПишувањеПредмет: Re: Крај на кариерата за Дида и Фавали !   Крај на кариерата за Дида и Фавали ! Empty

Вратете се на почетокот Go down
 
Крај на кариерата за Дида и Фавали !
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
ФАН КЛУБ НА АЦ МИЛАН :: Милан :: НОВИНИ-
Отиди до: