ФАН КЛУБ НА АЦ МИЛАН


ДОБРЕДОЈДОВТЕ НА ОФИЦИЈАЛНИОТ ФОРУМ НА ФАН КЛУБОТ НА МИЛАН ВО МАКЕДОНИЈА
 
PortalHomeБарајРегистрирајте сеВлез

 

 Аого се поблиску до Милан

Go down 
АвторПорака
PATO_007
ФАН НА МИЛАН
ФАН НА МИЛАН
PATO_007

Број на мислења : 69
Join date : 2010-04-17
Age : 27
Местолокација : Скопје - Автокоманда

Аого се поблиску до Милан Empty
ПишувањеПредмет: Аого се поблиску до Милан   Аого се поблиску до Милан EmptyСре Мај 12, 2010 7:10 pm

http://www.footballpress.net/?action=read&idsel=60207
Уште ова лето 23 годишниот Денис Аого би можел да му се прилчучи на составот на Милан.
Вратете се на почетокот Go down
 
Аого се поблиску до Милан
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
ФАН КЛУБ НА АЦ МИЛАН :: Милан :: НОВИНИ-
Отиди до: