ФАН КЛУБ НА АЦ МИЛАН


ДОБРЕДОЈДОВТЕ НА ОФИЦИЈАЛНИОТ ФОРУМ НА ФАН КЛУБОТ НА МИЛАН ВО МАКЕДОНИЈА
 
PortalHomeБарајРегистрирајте сеВлез

 

 22 годишниот Да Силва целта на Милан

Go down 
АвторПорака
PATO_007
ФАН НА МИЛАН
ФАН НА МИЛАН
PATO_007

Број на мислења : 69
Join date : 2010-04-17
Age : 27
Местолокација : Скопје - Автокоманда

22 годишниот Да Силва целта на Милан Empty
ПишувањеПредмет: 22 годишниот Да Силва целта на Милан   22 годишниот Да Силва целта на Милан EmptyСре Мај 12, 2010 12:02 pm

Џусиел да Силва е новата цел на Милан.
http://www.footballpress.net/?action=read&idsel=60157
Вратете се на почетокот Go down
MIKIMUA
Admin
MIKIMUA

Број на мислења : 202
Join date : 2010-04-17
Age : 25
Местолокација : Кочани

22 годишниот Да Силва целта на Милан Empty
ПишувањеПредмет: Re: 22 годишниот Да Силва целта на Милан   22 годишниот Да Силва целта на Милан EmptyСре Мај 12, 2010 2:03 pm

Одлично би било ако дојде !
Вратете се на почетокот Go down
https://www.facebook.com/miki.pecov?ref=profile
vlatko1899

vlatko1899

Број на мислења : 28
Join date : 2010-04-29
Age : 29
Местолокација : Skopje

22 годишниот Да Силва целта на Милан Empty
ПишувањеПредмет: Re: 22 годишниот Да Силва целта на Милан   22 годишниот Да Силва целта на Милан EmptyСре Мај 12, 2010 6:45 pm

Потребни ни се вакви играчи. Дај боже да го донесат на Сан Сиро.
Вратете се на почетокот Go down
PATO_007
ФАН НА МИЛАН
ФАН НА МИЛАН
PATO_007

Број на мислења : 69
Join date : 2010-04-17
Age : 27
Местолокација : Скопје - Автокоманда

22 годишниот Да Силва целта на Милан Empty
ПишувањеПредмет: Re: 22 годишниот Да Силва целта на Милан   22 годишниот Да Силва целта на Милан EmptyСре Мај 19, 2010 10:22 pm

http://www.footballpress.net/?action=read&idsel=60718
Да Силва е се поблиску до Милан.6 милиончиња понуда која најверојатно ќе биде прифатена од Коринтијанс.
Вратете се на почетокот Go down
Sponsored content
22 годишниот Да Силва целта на Милан Empty
ПишувањеПредмет: Re: 22 годишниот Да Силва целта на Милан   22 годишниот Да Силва целта на Милан Empty

Вратете се на почетокот Go down
 
22 годишниот Да Силва целта на Милан
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
ФАН КЛУБ НА АЦ МИЛАН :: Милан :: НОВИНИ-
Отиди до: