ФАН КЛУБ НА АЦ МИЛАН


ДОБРЕДОЈДОВТЕ НА ОФИЦИЈАЛНИОТ ФОРУМ НА ФАН КЛУБОТ НА МИЛАН ВО МАКЕДОНИЈА
 
PortalHomeБарајРегистрирајте сеВлез

 

 Милан си одбра голман за во иднина

Go down 
АвторПорака
PATO_007
ФАН НА МИЛАН
ФАН НА МИЛАН
PATO_007

Број на мислења : 69
Join date : 2010-04-17
Age : 27
Местолокација : Скопје - Автокоманда

Милан си одбра голман за во иднина Empty
ПишувањеПредмет: Милан си одбра голман за во иднина   Милан си одбра голман за во иднина EmptyПет Мај 07, 2010 8:17 am

Официјално Милан го купил младиот 15 годишен голман на Војводина Лазар Петкович.Да се надеваме дека ќе го задржиме во Милан до крајот на животот и за неколку години да го видиме во првиот тим.
http://www.footballpress.net/?action=read&idsel=59710
Вратете се на почетокот Go down
 
Милан си одбра голман за во иднина
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
ФАН КЛУБ НА АЦ МИЛАН :: Милан :: НОВИНИ-
Отиди до: