ФАН КЛУБ НА АЦ МИЛАН


ДОБРЕДОЈДОВТЕ НА ОФИЦИЈАЛНИОТ ФОРУМ НА ФАН КЛУБОТ НА МИЛАН ВО МАКЕДОНИЈА
 
PortalHomeБарајРегистрирајте сеВлез

 

 Едер Мартинс цел на Милан

Go down 
АвторПорака
PATO_007
ФАН НА МИЛАН
ФАН НА МИЛАН
PATO_007

Број на мислења : 69
Join date : 2010-04-17
Age : 27
Местолокација : Скопје - Автокоманда

Едер Мартинс цел на Милан Empty
ПишувањеПредмет: Едер Мартинс цел на Милан   Едер Мартинс цел на Милан EmptyЧет Мај 06, 2010 1:44 pm

Многу бурни шпекулации и трансфери на стартот на Милан па еве уште еден млад фудбалер кој е цел на Милан.
http://www.footballpress.net/?action=read&idsel=59645
Вратете се на почетокот Go down
PATO_007
ФАН НА МИЛАН
ФАН НА МИЛАН
PATO_007

Број на мислења : 69
Join date : 2010-04-17
Age : 27
Местолокација : Скопје - Автокоманда

Едер Мартинс цел на Милан Empty
ПишувањеПредмет: Re: Едер Мартинс цел на Милан   Едер Мартинс цел на Милан EmptyЧет Мај 06, 2010 2:39 pm

http://www.footballpress.net/?action=read&idsel=59657
Иднината на Едер ќе се решава на крајот на сезоната но покрај Милан во трка за Едер се и Бари Фиорентина и Џенова.
Вратете се на почетокот Go down
 
Едер Мартинс цел на Милан
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
ФАН КЛУБ НА АЦ МИЛАН :: Милан :: НОВИНИ-
Отиди до: