ФАН КЛУБ НА АЦ МИЛАН


ДОБРЕДОЈДОВТЕ НА ОФИЦИЈАЛНИОТ ФОРУМ НА ФАН КЛУБОТ НА МИЛАН ВО МАКЕДОНИЈА
 
PortalHomeБарајРегистрирајте сеВлез

 

 8 милиончиња за Педро Леон

Go down 
АвторПорака
PATO_007
ФАН НА МИЛАН
ФАН НА МИЛАН
PATO_007

Број на мислења : 69
Join date : 2010-04-17
Age : 27
Местолокација : Скопје - Автокоманда

8 милиончиња за Педро Леон Empty
ПишувањеПредмет: 8 милиончиња за Педро Леон   8 милиончиња за Педро Леон EmptyСре Мај 05, 2010 7:28 pm

http://www.footballpress.net/?action=read&idsel=59592
Изненадување
Вратете се на почетокот Go down
MIKIMUA
Admin
MIKIMUA

Број на мислења : 202
Join date : 2010-04-17
Age : 25
Местолокација : Кочани

8 милиончиња за Педро Леон Empty
ПишувањеПредмет: Re: 8 милиончиња за Педро Леон   8 милиончиња за Педро Леон EmptyСре Мај 05, 2010 9:26 pm

Доста се толку .. Таман за да дојде Smile Smile Парола Парола Парола
Вратете се на почетокот Go down
https://www.facebook.com/miki.pecov?ref=profile
boban

boban

Број на мислења : 5
Join date : 2010-04-21
Age : 34
Местолокација : k. voda

8 милиончиња за Педро Леон Empty
ПишувањеПредмет: Re: 8 милиончиња за Педро Леон   8 милиончиња за Педро Леон EmptyЧет Мај 06, 2010 7:03 pm

e ovoj decko e praviot igrach za u milan Very Happy ne e mnogu mlad taman e baska ima nevojaten shut Wink
Вратете се на почетокот Go down
Sponsored content
8 милиончиња за Педро Леон Empty
ПишувањеПредмет: Re: 8 милиончиња за Педро Леон   8 милиончиња за Педро Леон Empty

Вратете се на почетокот Go down
 
8 милиончиња за Педро Леон
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
ФАН КЛУБ НА АЦ МИЛАН :: Милан :: НОВИНИ-
Отиди до: