ФАН КЛУБ НА АЦ МИЛАН


ДОБРЕДОЈДОВТЕ НА ОФИЦИЈАЛНИОТ ФОРУМ НА ФАН КЛУБОТ НА МИЛАН ВО МАКЕДОНИЈА
 
PortalHomeБарајРегистрирајте сеВлез

 

 Милан во трка за Тулалан

Go down 
АвторПорака
PATO_007
ФАН НА МИЛАН
ФАН НА МИЛАН
PATO_007

Број на мислења : 69
Join date : 2010-04-17
Age : 27
Местолокација : Скопје - Автокоманда

Милан во трка за Тулалан Empty
ПишувањеПредмет: Милан во трка за Тулалан   Милан во трка за Тулалан EmptyВто Мај 04, 2010 10:09 pm

Милан и Баерн се во трка за 26 годишниот Тулалан кој би можел во следниов трансфер период да го напушти Лион.
:sup:http://www.footballpress.net/?action=read&idsel=59524
Вратете се на почетокот Go down
MIKIMUA
Admin
MIKIMUA

Број на мислења : 202
Join date : 2010-04-17
Age : 25
Местолокација : Кочани

Милан во трка за Тулалан Empty
ПишувањеПредмет: Re: Милан во трка за Тулалан   Милан во трка за Тулалан EmptyВто Мај 04, 2010 10:32 pm

26 години.. Одлично.. Би било добар трансфер ! Миланело
Вратете се на почетокот Go down
https://www.facebook.com/miki.pecov?ref=profile
 
Милан во трка за Тулалан
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
ФАН КЛУБ НА АЦ МИЛАН :: Милан :: НОВИНИ-
Отиди до: